2001 KLTZ/Mix-93 Longest Dam Run Sponsors
Glasgow Chamber of Commerce & Agriculture Culligan
Roosevelt Hotel Bumper To Bumper Sagebrush Cellular Stockman's Bar
Jody's Conoco R & E Dairy Queen Frances Mahon Deaconess Hospital D & G Sports & Western
Western States Insurance Fort Peck Summer Theatre

2001 Longest Dam Run

Overall Finish List

June 23, 2001


Results By Race Management Systems, Inc.



10K Run

Place Name City Age Age Group Time Pace 1 Tim Phillips Glasgow MT 35 1 M 30-39 41:07.0 4:07/K 2 Tyler Viste NASHUA MT 18 1 M 15-18 42:50.0 4:17/K 3 Marc Breigenzer Glasgow MT 41 1 M 40-49 43:14.3 4:19/K 4 Marc Kloker NASHUA MT 23 1 M 19-29 44:35.8 4:28/K 5 Chris Molvig Billings MT 29 2 M 19-29 46:09.3 4:37/K 6 Michael Cameron Bismarck ND 47 2 M 40-49 47:55.8 4:48/K 7 Amanda Brown Wolf Point MT 19 1 F 19-29 51:25.8 5:09/K 8 Kelly Elder LEWISTOWN MT 33 2 M 30-39 51:31.3 5:09/K 9 Kiley Zimmerman Wolf Point MT 18 1 F 15-18 51:42.9 5:10/K 10 Mary Larson Big Timber MT 38 1 F 30-39 51:45.6 5:11/K 11 Angela Belus Jordan MT 31 2 F 30-39 52:19.5 5:14/K 12 Matt Marsh GLASGOW MT 35 3 M 30-39 52:39.3 5:16/K 13 Mike Otterberg Glasgow MT 55 1 M 50-64 53:59.8 5:24/K 14 Stacey Fast GLASGOW MT 28 2 F 19-29 54:11.6 5:25/K 15 Jack Markle Glasgow MT 55 2 M 50-64 54:35.0 5:28/K 16 Ted Rensvold WOLF POINT MT 55 3 M 50-64 56:42.9 5:40/K 17 Eric Jeide FORT PECK MT 21 3 M 19-29 57:36.0 5:46/K 18 Michael Fontaine Bozeman MT 21 4 M 19-29 57:59.9 5:48/K 19 Domie Aquino Box Elder MT 48 3 M 40-49 58:15.6 5:50/K 20 Ileta Coley Billings MT 55 1 F 50-64 1:00:58.0 6:06/K 21 Terry Boyd Brockton MT 48 4 M 40-49 1:11:05.0 7:07/K

5K Run

Place Name City Age Age Group Time Pace 1 John Wetsit Wolf Point MT 19 1 M 19-29 17:08.0 3:26/K 2 Neal Palke Johnston Island 40 1 M 40-49 18:11.6 3:38/K 3 Chris Unger Wolf Point MT 18 1 M 15-18 18:34.0 3:43/K 4 Justin Wiens Billings MT 15 2 M 15-18 18:40.1 3:44/K 5 Alan Kliewer Lustre MT 45 2 M 40-49 18:44.2 3:45/K 6 Gregg Hunter Glasgow MT 42 3 M 40-49 19:30.3 3:54/K 7 Larry Nayes Miles City MT 48 4 M 40-49 19:54.2 3:59/K 8 Kyle Viste NASHUA MT 16 3 M 15-18 20:17.2 4:03/K 9 Kenneth Reichelt Whitewater MT 15 4 M 15-18 20:27.8 4:05/K 10 Darrell Walstad Opheim MT 39 1 M 30-39 20:37.6 4:07/K 11 Bethany Long Wolf Point MT 16 1 F 15-18 20:43.7 4:09/K 12 Jarred Rensvold Wolf Point MT 15 5 M 15-18 20:52.9 4:10/K 13 Colter Schwenke MALTA MT 13 1 M 9-14 21:52.9 4:22/K 14 Amy Bell Glasgow MT 20 1 F 19-29 23:44.2 4:45/K 15 Marj Markle GLASGOW MT 36 1 F 30-39 23:48.8 4:46/K 16 DOC ELDER HELENA MT 55 1 M 50-64 24:00.6 4:48/K 17 Sam Azure Poplar MT 14 1 F 9-14 24:02.3 4:48/K 18 Gerry Fink GLASGOW MT 31 2 M 30-39 24:05.2 4:49/K 19 Alan Stempel Brockway MT 36 3 M 30-39 24:30.0 4:54/K 20 Stacie Canen Hinsdale MT 33 2 F 30-39 24:32.4 4:54/K 21 Maria Schuster Wolf Point MT 15 2 F 15-18 24:33.9 4:55/K 22 George Stiffarm Ft Belknap MT 54 2 M 50-64 24:37.4 4:55/K 23 Dick Markle Glasgow MT 52 3 M 50-64 24:44.1 4:57/K 24 Ronda Remus GLASGOW MT 33 3 F 30-39 24:46.2 4:57/K 25 Jane Borish Havre MT 52 1 F 50-64 24:50.3 4:58/K 26 Theresa Schuster Wolf Point MT 42 1 F 40-49 25:33.0 5:07/K 27 Jennifer Solem HELENA MT 26 2 F 19-29 25:47.8 5:09/K 28 Dick Slonaker Havre MT 56 4 M 50-64 26:06.5 5:13/K 29 Lance Russell Fort Peck MT 16 6 M 15-18 26:15.7 5:15/K 30 Mark Sullivan Malta MT 41 5 M 40-49 26:17.0 5:15/K 31 John Urban Dickinson ND 56 5 M 50-64 26:19.4 5:16/K 32 Sam Sheppard GLASGOW MT 36 4 M 30-39 26:23.1 5:17/K 33 Scott A Geda HAVRE MT 42 6 M 40-49 26:39.3 5:20/K 34 Marcy Moriarty BOZEMAN MT 41 2 F 40-49 26:40.5 5:20/K 35 Kevin Tweten NASHUA MT 11 2 M 9-14 26:43.3 5:21/K 36 Wes Solberg SCOBEY MT 47 7 M 40-49 26:49.6 5:22/K 37 Brad Warren Fort Peck MT 40 8 M 40-49 26:53.7 5:23/K 38 Richard Hedin Sandia Park NM 55 6 M 50-64 26:56.0 5:23/K 39 Tammy Gallagher Glasgow MT 18 3 F 15-18 26:58.3 5:24/K 40 Delvin Stein BILLINGS MT 38 5 M 30-39 27:01.6 5:24/K 41 Kim Stein BILLINGS MT 32 4 F 30-39 27:03.2 5:25/K 42 Barbara Slonaker Havre MT 44 3 F 40-49 27:06.4 5:25/K 43 Annie Strommen Fort Peck MT 15 4 F 15-18 27:12.0 5:26/K 44 Laurel "Sis" Mann MALTA MT 49 4 F 40-49 27:22.3 5:28/K 45 Chase Monson Billings MT 10 3 M 9-14 28:00.2 5:36/K 46 Jackie Williams Havre MT 48 5 F 40-49 28:16.3 5:39/K 47 Margareta Walstad Opheim MT 39 5 F 30-39 28:22.0 5:40/K 48 Kyla Wiens GREAT FALLS MT 16 5 F 15-18 29:23.8 5:53/K 49 Gary Wiens Great Falls MT 44 9 M 40-49 29:25.1 5:53/K 50 Loren Nelson Richland MT 15 7 M 15-18 32:59.7 6:36/K 51 Dylan Solberg Richland MT 10 4 M 9-14 33:02.4 6:36/K 52 Mary Beil Hinsdale MT 33 6 F 30-39 33:30.9 6:42/K 53 Diane Molstad Glasgow MT 43 6 F 40-49 33:50.9 6:46/K 54 VICKI DUFF GREAT FALLS MT 56 2 F 50-64 34:18.6 6:52/K 55 Jennifer /Zimmerman WOLF POINT MT 46 7 F 40-49 35:11.9 7:02/K 56 Jeanine Markle Glasgow MT 47 8 F 40-49 35:13.8 7:03/K 57 Michael Lee GLASGOW MT 29 2 M 19-29 35:53.6 7:11/K 58 Erik Walstad Opheim MT 8 1 M 0- 8 36:10.3 7:14/K 59 Luke Nelson Richland MT 13 5 M 9-14 36:10.8 7:14/K 60 Ella Tweten NASHUA MT 45 9 F 40-49 36:29.7 7:18/K 61 Laura Knaff Glasgow MT 13 2 F 9-14 36:58.2 7:24/K 62 Lorraine Dupree HAVRE MT 48 10 F 40-49 37:43.5 7:33/K 63 Lynnette Nelson Richland MT 41 11 F 40-49 38:00.7 7:36/K 64 KATHARINE KALAFAT GREAT FALLS MT 66 1 F 65-99 41:44.5 8:21/K 65 Leah Nelson Richland MT 10 3 F 9-14 42:28.4 8:30/K 66 Annette Walstad HELENA MT 37 7 F 30-39 42:32.1 8:30/K 67 Denise Spinler Havre MT 52 3 F 50-64 42:35.5 8:31/K

5K Walk

Place Name City Age Age Group Time Pace 1 Tracie Zoanni WOLF POINT MT 39 1 F 30-39 35:44.3 7:09/K 2 Cinda Christopherson Miles City MT 28 1 F 19-29 38:01.3 7:36/K 3 Lori Viste NASHUA MT 45 1 F 40-49 38:23.0 7:41/K 4 Jill Hill Sidney MT 39 2 F 30-39 38:23.6 7:41/K 5 Bill Rensvold WOLF POINT MT 48 1 M 40-49 38:56.8 7:47/K 6 Connie Clarke BILLINGS MT 58 1 F 50-64 39:06.1 7:49/K 7 Joann Solem Fort Peck MT 51 2 F 50-64 39:22.7 7:52/K 8 Kathie Peterson GLASGOW MT 32 3 F 30-39 39:28.2 7:54/K 9 Cheryl Cameron Bismarck ND 52 3 F 50-64 39:28.8 7:54/K 10 MIKE Fay NASHUA MT 54 1 M 50-64 39:29.4 7:54/K 11 Kristi Iman GLASGOW MT 34 4 F 30-39 39:36.4 7:55/K 12 Arin Iman GLASGOW MT 30 1 M 30-39 39:36.8 7:55/K 13 Edward Spinler Havre MT 51 2 M 50-64 39:47.9 7:57/K 14 Joshua Grinstienner Dickinson ND 14 1 M 9-14 40:18.2 8:04/K 15 Martin Blanks St Marie MT 68 1 M 65-99 40:39.2 8:08/K 16 KATHIE ELDER HELENA MT 55 4 F 50-64 41:01.4 8:12/K 17 Carol Nayes Miles City MT 44 2 F 40-49 41:04.7 8:13/K 18 Karla Thompson Nashua MT 45 3 F 40-49 41:06.3 8:13/K 19 Doris Tollefson Hinsdale MT 50 5 F 50-64 41:13.5 8:15/K 20 Sarah Thompson Nashua MT 15 1 F 15-18 41:28.2 8:18/K 21 Audrey Urban Dickinson ND 48 4 F 40-49 41:51.9 8:22/K 22 Ann Baker Wolf Point MT 42 5 F 40-49 41:57.8 8:23/K 23 Sue Poulton MALTA MT 51 6 F 50-64 41:59.8 8:24/K 24 Reene Wasson MALTA MT 44 6 F 40-49 42:00.8 8:24/K 25 Carman Story GLASGOW MT 27 2 F 19-29 42:21.1 8:28/K 26 Tina Story Park City MT 25 3 F 19-29 42:21.6 8:28/K 27 Shelby Fossum GLASGOW MT 8 1 F 0- 8 42:43.4 8:33/K 28 Dara Morehouse GLASGOW MT 9 1 F 9-14 42:43.8 8:33/K 29 Sharon Marino HAVRE MT 57 7 F 50-64 42:50.5 8:34/K 30 Rose Spinler Hingham MT 34 5 F 30-39 42:50.8 8:34/K 31 Shawna Frank Germany 24 4 F 19-29 42:51.2 8:34/K 32 Darrell Morehouse Glasgow MT 40 2 M 40-49 42:59.7 8:36/K 33 Jean Dreikosen Hinsdale MT 54 8 F 50-64 43:05.7 8:37/K 34 Melanie Marsh GLASGOW MT 35 6 F 30-39 43:18.2 8:40/K 35 Lori Dailey GLASGOW MT 38 7 F 30-39 43:18.5 8:40/K 36 Louise Remus GLASGOW MT 39 8 F 30-39 43:24.9 8:41/K 37 Margaret Otterberg Glasgow MT 38 9 F 30-39 43:25.3 8:41/K 38 Mark Calamar Fort Peck MT 51 3 M 50-64 44:30.1 8:54/K 39 Butch Tewell NASHUA MT 50 4 M 50-64 44:39.2 8:56/K 40 Jeff Knodel GLASGOW MT 42 3 M 40-49 44:43.9 8:57/K 41 Tyson Knodel GLASGOW MT 10 2 M 9-14 44:44.3 8:57/K 42 Mary Morehouse Glasgow MT 41 7 F 40-49 44:46.5 8:57/K 43 Laura Haefer Poplar MT 51 9 F 50-64 44:50.8 8:58/K 44 Sam Morehouse Glasgow MT 13 3 M 9-14 45:44.4 9:09/K 45 Debra Greenwood WOLF POINT MT 39 10 F 30-39 45:45.1 9:09/K 46 Alice Wallem Fort Peck MT 67 1 F 65-99 45:57.5 9:11/K 47 Carol Fossum GLASGOW MT 63 10 F 50-64 46:03.9 9:13/K 48 Martha Tewell NASHUA MT 50 11 F 50-64 46:17.3 9:15/K 49 Debra Dees Fort Peck MT 38 11 F 30-39 46:39.8 9:20/K 50 Lance Monson Glasgow MT 40 4 M 40-49 47:01.8 9:24/K 51 Everett Russell Fort Peck MT 55 5 M 50-64 47:05.1 9:25/K 52 Mary Russell Fort Peck MT 50 12 F 50-64 47:06.0 9:25/K 53 Dewey Doucette Nashua MT 65 2 M 65-99 47:07.1 9:25/K 54 Ramona Tow GLASGOW MT 59 13 F 50-64 48:09.5 9:38/K 55 Charles Tow GLASGOW MT 59 6 M 50-64 48:09.9 9:38/K 56 Robert Markle GLASGOW MT 76 3 M 65-99 48:18.3 9:40/K 57 Diann Hanson Malta MT 54 14 F 50-64 48:57.4 9:47/K 58 Paula Enkerud Malta MT 41 8 F 40-49 48:58.0 9:48/K 59 Doris Frank Germany 50 15 F 50-64 49:25.3 9:53/K 60 Connie Brunelle Glasgow MT 42 9 F 40-49 49:26.0 9:53/K 61 Susan Miller GLASGOW MT 28 5 F 19-29 49:31.3 9:54/K 62 Ronda Wetzel GLASGOW MT 32 12 F 30-39 49:32.0 9:54/K 63 Dustin Brunelle Glasgow MT 9 4 M 9-14 49:32.7 9:54/K 64 Tammy Kummerfeldt Nashua MT 30 13 F 30-39 49:38.3 9:56/K 65 Tiffany Wetzel GLASGOW MT 9 2 F 9-14 49:38.7 9:56/K 66 Tami Burke GLASGOW MT 30 14 F 30-39 49:39.9 9:56/K 67 Shannon Stone Glasgow MT 28 6 F 19-29 49:40.1 9:56/K 68 Karen Wall Glasgow MT 38 15 F 30-39 49:40.4 9:56/K 69 Jory Wall Glasgow MT 7 1 M 0- 8 49:40.9 9:56/K 70 Tyler Hackwith GLASGOW MT 7 2 M 0- 8 49:41.2 9:56/K 71 Jackie Reddig Glasgow MT 50 16 F 50-64 49:41.6 9:56/K 72 Cammy Hackwith GLASGOW MT 38 16 F 30-39 49:42.0 9:56/K 73 Allison Reddig Glasgow MT 19 7 F 19-29 49:42.9 9:56/K 74 Darla Russell GLASGOW MT 38 17 F 30-39 49:43.6 9:57/K 75 Gregg Russell GLASGOW MT 36 2 M 30-39 49:47.9 9:57/K 76 Patricia Rice Glasgow MT 58 17 F 50-64 49:48.9 9:58/K 77 Barbara Kline Baltimore MD 61 18 F 50-64 49:49.8 9:58/K 78 Arthur Johnson Glasgow MT 46 5 M 40-49 49:50.7 9:58/K 79 Susan Strand Fort Peck MT 57 19 F 50-64 52:32.8 10:30/K 80 Sue Grant LAUREL MT 56 20 F 50-64 54:54.9 10:59/K 81 Virginia Redstone Fort Peck MT 51 21 F 50-64 55:00.5 11:00/K 82 Lani Dedobbeleer Fort Peck MT 42 10 F 40-49 55:11.5 11:02/K 83 Mary Christianson Glasgow MT 53 22 F 50-64 55:56.2 11:11/K 84 Dain Christianson Glasgow MT 50 7 M 50-64 55:56.7 11:11/K 85 Brian Boyd Brockton MT 13 5 M 9-14 55:59.3 11:12/K 86 Curtis Leader Nashua MT 11 6 M 9-14 56:09.2 11:14/K 87 Kathy Adkins NASHUA MT 27 8 F 19-29 58:55.9 11:47/K 88 Rebecca Johnson Glasgow MT 46 11 F 40-49 59:31.5 11:54/K 89 LINDA TWITCHELL WOLF POINT MT 55 23 F 50-64 59:44.3 11:57/K 90 Theresa Shipp GLASGOW MT 63 24 F 50-64 1:01:29.3 12:18/K 91 Chris Fink GLASGOW MT 29 9 F 19-29 1:01:32.6 12:18/K 92 Gary Coley Billings MT 56 8 M 50-64 1:03:17.8 12:39/K 93 Marlene Mahlum WOLF POINT MT 49 12 F 40-49 1:03:18.3 12:40/K 94 Vicki Wilham HELENA MT 50 25 F 50-64 1:09:45.2 13:57/K

1 Mile Run/Walk

Place Name City Age Age Group Time Pace 1 Wayne Solberg Richland MT 43 1 M 40-49 5:58.9 5:58/M 2 Eric Schlender WOLF POINT MT 15 1 M 15-18 6:05.1 6:05/M 3 Leif Sorensen Fort Peck MT 13 1 M 9-14 6:47.9 6:47/M 4 Derek Canen HINSDALE MT 10 2 M 9-14 7:14.6 7:14/M 5 Hanna Kimball MILES CITY MT 10 1 F 9-14 7:34.0 7:34/M 6 Laura Nayes Miles City MT 10 2 F 9-14 7:34.4 7:34/M 7 Ryan Hnsley WOLF POINT MT 13 3 M 9-14 8:12.0 8:12/M 8 Wayne Johnson HINSDALE MT 36 1 M 30-39 8:16.2 8:16/M 9 Ben Wilson Glasgow MT 12 4 M 9-14 8:28.3 8:28/M 10 Carolyn Sorensen Fort Peck MT 43 1 F 40-49 8:30.6 8:30/M 11 Holly Sullivan Malta MT 8 1 F 0- 8 8:50.7 8:50/M 12 Dara Morehouse Glasgow MT 9 3 F 9-14 8:59.7 8:59/M 13 Charles Wilson Glasgow MT 49 2 M 40-49 9:03.3 9:03/M 14 Barbara Sullivan Malta MT 35 1 F 30-39 9:17.3 9:17/M 15 Vanessa Hoyer Fort Peck MT 16 1 F 15-18 9:26.7 9:26/M 16 Betsy Sullivan Malta MT 10 4 F 9-14 9:34.6 9:34/M 17 Betty MacDonald Wolf Point MT 46 2 F 40-49 9:46.8 9:46/M 18 Jeff Irving GLASGOW MT 8 1 M 0- 8 9:48.3 9:48/M 19 Ileena Berkshire GLASGOW MT 12 5 F 9-14 9:51.5 9:51/M 20 Collin Moriarty BOZEMAN MT 7 2 M 0- 8 9:58.3 9:58/M 21 Ashlyn Alsberg Glasgow MT 9 6 F 9-14 9:58.6 9:58/M 22 Jordan Hamilton Glasgow MT 8 2 F 0- 8 10:26.0 10:26/M 23 Britni Alsberg Glasgow MT 12 7 F 9-14 10:32.4 10:32/M 24 Andrea Hoyer Fort Peck MT 14 8 F 9-14 10:35.0 10:35/M 25 Lars Sorensen Fort Peck MT 10 5 M 9-14 10:57.3 10:57/M 26 Scott J Geda HAVRE MT 12 6 M 9-14 11:21.1 11:21/M 27 Jordan Hobson Havre MT 9 7 M 9-14 11:34.8 11:34/M 28 Leanne Fontaine GLASGOW MT 50 1 F 50-64 11:47.3 11:47/M 29 Claudine Hoyer Fort Peck MT 49 3 F 40-49 12:05.8 12:05/M 30 Johnathan Metz South Heart MT 8 3 M 0- 8 12:08.5 12:08/M 31 Chaateau Christensen HINSDALE MT 8 3 F 0- 8 12:42.0 12:42/M 32 A. Jean Carlson Fort Peck MT 62 2 F 50-64 13:07.3 13:07/M 33 Katelyn Thompson Nashua MT 12 9 F 9-14 13:18.6 13:18/M 34 Lisa Olk Glasgow MT 28 1 F 19-29 14:19.1 14:19/M 35 Simone Alsberg Glasgow MT 35 2 F 30-39 14:23.1 14:23/M 36 Abigail Rausch HELENA MT 5 4 F 0- 8 14:23.4 14:23/M 37 Roger Klusman New Salem ND 70 1 M 65-99 14:34.4 14:34/M 38 Sandra Knudson WOLF POINT MT 54 3 F 50-64 14:35.9 14:35/M 39 Bev Evans WOLF POINT MT 58 4 F 50-64 14:38.1 14:38/M 40 Nell Dedobbeleer Fort Peck MT 64 5 F 50-64 15:05.7 15:05/M 41 James Kline Baltimore MD 59 1 M 50-64 15:05.9 15:05/M 42 Sid Rice Glasgow MT 60 2 M 50-64 15:12.5 15:12/M 43 Kendra Canen Glasgow MT 7 5 F 0- 8 15:32.0 15:32/M 44 Eleanor Spence FORT PECK MT 64 6 F 50-64 15:32.9 15:32/M 45 Eileen Miller Glasgow MT 45 4 F 40-49 15:36.3 15:36/M 46 Katie Marsh GLASGOW MT 7 6 F 0- 8 15:36.5 15:36/M 47 Elaine Klusman New Salem ND 71 1 F 65-99 16:06.0 16:06/M 48 Jenna Marsh GLASGOW MT 5 7 F 0- 8 16:12.8 16:12/M 49 Ronda Simanton MALTA MT 31 3 F 30-39 16:47.3 16:47/M 50 Gen Geda HAVRE MT 14 10 F 9-14 16:48.8 16:48/M 51 June Castleberry Glasgow MT 76 2 F 65-99 16:50.3 16:50/M 52 Abby Belus Jordan MT 3 8 F 0- 8 16:53.4 16:53/M 53 Mitchell Belus Jordan MT 5 4 M 0- 8 17:22.8 17:22/M 54 Rose Olson Glasgow MT 47 5 F 40-49 17:29.1 17:29/M 55 Nancy Koessl Glasgow MT 61 7 F 50-64 17:29.8 17:29/M 56 Connie Petrino Glasgow MT 50 8 F 50-64 17:46.9 17:46/M 57 Joan Berndtson Tomball TX 65 3 F 65-99 17:47.5 17:47/M 58 Everett Berndtson Tomball TX 68 2 M 65-99 17:57.6 17:57/M 59 June Stiles Glasgow MT 57 9 F 50-64 17:59.0 17:59/M 60 Pamela Morgan Glasgow MT 44 6 F 40-49 17:59.4 17:59/M 61 Ronald Gulbertson GLASGOW MT 64 3 M 50-64 18:13.4 18:13/M 62 Willie Zeller Glasgow MT 54 4 M 50-64 18:22.8 18:22/M 63 Gloria Doucette Nashua MT 61 10 F 50-64 18:23.6 18:23/M 64 Jan Harris ST MARIE MT 58 11 F 50-64 18:42.5 18:42/M 65 Ida Van Pelt ST MARIE MT 55 12 F 50-64 19:17.6 19:17/M 66 Jan Weimer Glasgow MT 68 4 F 65-99 19:18.4 19:18/M 67 Ellen Walstad Opheim MT 5 9 F 0- 8 19:18.9 19:18/M 68 Paulette Knaff Glasgow MT 42 7 F 40-49 19:24.7 19:24/M 69 Sharleen Arnold GLASGOW MT 46 8 F 40-49 19:28.9 19:28/M 70 Doug Stiles Glasgow MT 57 5 M 50-64 19:29.2 19:29/M 71 Emily Stiles GLASGOW MT 16 2 F 15-18 20:21.7 20:21/M 72 Jenni Hicks GLASGOW MT 43 9 F 40-49 21:20.1 21:20/M 73 Rose Dalton Glasgow MT 67 5 F 65-99 21:24.3 21:24/M 74 Cherie Granbois GLASGOW MT 41 10 F 40-49 21:36.3 21:36/M 75 Ben Overaxer GLASGOW MT 24 1 M 19-29 22:23.0 22:23/M 76 Roxanne Tymofichuk ST MARIE MT 19 2 F 19-29 22:26.5 22:26/M 77 Patti Doney GLASGOW MT 36 4 F 30-39 25:59.4 25:59/M 78 Judy Miller GLASGOW MT 51 13 F 50-64 26:00.5 26:00/M 79 Harold Dingman Glasgow MT 46 3 M 40-49 41:42.5 41:42/M 80 Linda Dingman Glasgow MT 46 11 F 40-49 41:42.7 41:42/M
Software: The Race Director, Race Management Systems, racedirect@aol.com